Cennik

Cennik dla klientów indywidualnych
onas-1
Poniedziałek- piątek


Gra ulgowy * normalny
15 min. 12 zł./os. 16 zł./os.
20 min. 16 zł./os. 20 zł./os.
25 min. 20 zł./os. 25 zł./os.

CZYTAJ WIĘCEJ
Cennik dla szkół i grup
onas-1
Poniedziałek- piątek


Gra Cena
15 min. 11 zł./os.
20 min. 15 zł./os.
25 min. 19 zł./os.

CZYTAJ WIĘCEJ
Imprezy
onas-1
Imprezy firmowe
Wynajem lokalu na wyłączność:
poniedziałek – czwartek: 1 godzina – 400 zł/h netto, każda następna – 350 zł/h netto
piątek – niedziela:  1 godzina – 500 zł/h netto,  każda następna – 450 zł/h nettoWynajem salki okolicznościowej + rezerwacja gier:
poniedziałek – czwartek: 1 godzina – 100 zł/h netto + rezerwacja gier (koszt według cennika dla klientów indywidualnych)
piątek – niedziela:  1 godzina – 200 zł/h netto + rezerwacja gier (koszt według cennika dla klientów indywidualnych)
– do wszystkich powyższych cen doliczony zostanie VATDla firm posiadających naszą Kartę Klubową 10 % zniżki na gry oraz rezerwacja na wyłączność od 6 osób.
Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu zamówienia oraz wpłaceniu zaliczki o wartości od 20% do 50% całej sumy imprezy, w zależności od wybranych opcji.

Zapoznaj się z pełną ofertą.
CZYTAJ WIĘCEJ

Urodziny
onas-1
Urodziny, to najważniejsza impreza w roku dla każdego dziecka!
Każdy chce spędzić ten czas na świetnej zabawie w gronie przyjaciół. Warto zadbać o to, żeby pociechy świetnie się bawiły i zapamiętały ta przygodę na długo!

Urodziny w Arenie Laser Games zapewnią moc atrakcji i wspaniałych wspomnień! To dwie godziny świetnej zabawy pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów, którzy przeniosą się wraz z dziećmi w fantastyczne światy! Nie zabraknie również popularnych gier i zabaw, które rozkręca każda imprezę!

Specjalnie przygotowana NOWA oferta urodzinowa, poprzez samodzielny wybór atrakcji pozwala przystosować urodzinową zabawę do wieku i oczekiwań dzieci! U nas każdy znajdzie coś dla siebie!
CZYTAJ WIĘCEJ

Promocje
onas-1
DRUGA GRA 5ZŁ TANIEJ
Dla wszystkich, którzy zakupią bilet na jedna grę, 2 gra i każda kolejna 5zl taniej! (przy zakupie gier tego samego dnia). Promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku i nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

PONIEDZIAŁKI I CZWARTKI STUDENCKIE
Studiujesz? Zyskujesz!.
W poniedziałki i czwartki, od godziny 16:00 do 22:00, wszyscy studenci za okazaniem ważnej legitymacji otrzymują od Nas rabat 50%.
CZYTAJ WIĘCEJ