O nas

ARENA LASER GAMES
onas-1
To centrum gier laserowych, znajdujące się na terenie Łódzkiej Manufaktury, oferujące grę w laserowy paintball. To doskonała alternatywa dla standardowego Paintballa. Niewidoczna wiązka laserowa emitowana przez karabiny jest w 100% bezpieczna dla zdrowia. Rozgrywka na Arenie to także doskonała zabawa ruchowa, w której liczą się spryt, inteligencja i analiza ciągle zmieniającej się sytuacji. Uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą indywidualnie lub zespołowo o miano lidera.Rozgrywka odbywa się w specjalnie do tego celu przystosowanym pomieszczeniu – Laserowym labiryncie, zajmującym powierzchnię około 250 m2., na terenie którego znajdują się opony, drewniane skrzynie, metalowe beczki, lampy UV, fluorescencyjne graffiti. Cały wystrój, połączony z profesjonalnym nagłośnieniem, efektami świetlnymi, generatorem mgły tworzy niezapomniany klimat. To atrakcja polecana każdemu, bez względu na wiek czy płeć dlatego Arena Laser Games jest idealnym rozwiązaniem na organizację różnych imprez. W naszej ofercie znajdują się imprezy urodzinowe dla dzieci, wieczory kawalerskie i panieńskie, oraz imprezy firmowe. Zapraszamy także graczy indywidualnych dla których przygotowaliśmy szereg rożnych promocji.
CZYTAJ WIĘCEJ
SYSTEM
onas-1
System gier laserowych LASERFORCE
Laserforce to najdłużej działająca na rynku firma zajmująca się produkcją i obsługą sprzętu do laserowego paintballu. Firma została założona przez dwóch braci – Alana i Len’ego Kelly, w 1987 roku w Woolloongabba, w Brisbane (Australia). W ciągu 30 lat Laserforce stał się pionierem w dziedzinie zarówno produkcji sprzętu jak i obsługi laser tag. Najnowsza technologia Laserforce, obecnie stosowana jest na całym świecie, obsługując ponad 230 aren.
Innowacyjny system.
Laserforce to obecnie najnowocześniejszy system laser tag na świecie, dający wiele możliwości gry w laserowy paintball, na niespotykanym do tej pory poziomie.
System umożliwia grę:
– solową (każdy na każdego) oraz
– drużynową z podziałem do 5 zespołów!,
Zadaniem graczy jest uzyskanie jak największej liczby punktów poprzez „zestrzelenie” przeciwnika oraz zdobycie bonusów. Dzięki, nielimitowanej liczbie żyć i amunicji, ograniczeniem misji jest jedynie upływający czas.Dla uatrakcyjnienia zabawy system Laserforce połączony jest z monitorem, znajdującym się przed wejściem na Arenę, na którym osoby oczekujące na rozgrywkę, mogą obserwować wyniki uczestników gry – zmieniające się w czasie rzeczywistym.
Nowość, której nie znajdziesz nigdzie indziej !!!
Masz urodziny? Kamizelka specjalnie dla Ciebie zaśpiewa Happy Birthday i zamiga we wszystkich kolorach tęczy przed rozpoczęciem gry !
CZYTAJ WIĘCEJ
GODZINY OTWARCIA
onas

Pracujemy:

niedziela – piątek 12:00-20:00
sobota 12:00 do 21:00

CZYTAJ WIĘCEJ

REGULAMIN
onas-1
1. Zakup biletu na dowolną grę oznacza zapoznanie się z Regulaminem Areny Laser Games i jego akceptację.
2. Cena biletu jest zgodna z obowiązującym aktualnie cennikiem.
3. Paragon jest jednocześnie biletem, który upoważnia do wstępu na Arenę.
4. Bilet, lub inną formę potwierdzenia jego zakupu,należy zachować do kontroli.
5. Czas zabawy jest zgodny z zakupionym biletem.
6. W przypadku uczestnictwa w grze przez czas krótszy, niż zadeklarowany przez uczestnika, nie przysługuje prawo do żądania zwrotu pieniędzy za niewykorzystany czas.
7. Warunkiem uczestnictwa w grze jest brak jakichkolwiek przeciwwskazań zdrowotnych przy uprawianiu sportu.
CZYTAJ WIĘCEJ
FAQ
onas-1
1. Czy rezerwacja miejsc jest konieczna?
Rezerwacja miejsc jest zalecana ze względu na ograniczoną liczbę graczy. Osoby z rezerwacją mają pierwszeństwo udziału w rozgrywce.
2. Ile osób gra jednocześnie?
Minimalna liczba graczy to 2 osoby, maksymalna liczba graczy to 16 osób.
3. Od ilu osób przysługuje gra na wyłączność?
Gra na wyłączność przysługuję dla grupy 12 osób. Jeżeli macie mniej liczną ekipę, a chcecie grać sami to wystarczy, że przy rezerwacji wyrazicie chęć gry na wyłączność i za każdą brakującą osobę dopłacicie cenę biletu ulgowego, adekwatnie do czasu zarezerwowanej gry. Pamiętajcie, że im więcej osób tym lepsza zabawa 🙂
4. Od jakiego wieku można grać?
Wiek nie ma znaczenia. Gracz musi mierzyć 120 cm wzrostu.
CZYTAJ WIĘCEJ