System

SYSTEM GIER LASEROWYCH – LASERFORCE

Laserforce to najdłużej działająca na rynku firma zajmująca się produkcją i obsługą sprzętu do laserowego paintballu. Firma została założona przez dwóch braci – Alana i Len’ego Kelly, w 1987 roku w Woolloongabba, w Brisbane (Australia). W ciągu 30 lat Laserforce stał się pionierem w dziedzinie zarówno produkcji sprzętu jak i obsługi laser tag. Najnowsza technologia Laserforce, obecnie stosowana jest na całym świecie, obsługując ponad 230 aren.

Sprzęt – Futurystyczna kamizelka i broń
Innowacyjny sprzęt, niewielkich rozmiarów, dopasowany został do każdego uczestnika, zarówno dorosłego jak i dziecka. Kamizelka wykonana z wytrzymałego poliwęglanu, została ozdobiona oświetleniem LED oraz naramiennymi głośnikami, przez które bezpośrednio odtwarzana jest muzyka stereo oraz wydawane są komendy – w czasie rzeczywistym, aby poprowadzić zawodników do ukończenia misji. Każda kamizelka posiada swoją unikatową nazwę – postać, w którą wcielają się zawodnicy.
Uzupełnieniem sprzętu jest broń, również wyposażona w oświetlenie LED. Dzięki przypięciu pistoletu do kamizelki, za pomocą elastycznego kabla, manewrowanie bronią jest łatwe a ruch nieskrępowany. Dodatkowo, dla wzmocnienia bezpieczeństwa, zastosowano system TWO HANDS – oburęcznego trzymania pistoletu oraz blokady antywstrząsowej zarówno pistoletu jak i kamizelki.

Innowacyjny system
Laserforce to obecnie najnowocześniejszy system laser tag na świecie, dający wiele możliwości gry w laserowy paintball, na niespotykanym do tej pory poziomie.
System umożliwia grę:
– solową (każdy na każdego) oraz
– drużynową z podziałem do 5 zespołów!,
Zadaniem graczy jest uzyskanie jak największej liczby punktów poprzez “zestrzelenie” przeciwnika oraz zdobycie bonusów. Dzięki, nielimitowanej liczbie żyć i amunicji, ograniczeniem misji jest jedynie upływający czas.
Dla bardziej zaawansowanych graczy proponujemy opcję:
– deathmatch, czyli grę z limitem żyć i amunicji, którą także można rozgrywać w wersji solo lub drużynowej.

Dla uatrakcyjnienia zabawy system Laserforce połączony jest z monitorem, znajdującym się przed wejściem na Arenę, na którym osoby oczekujące na rozgrywkę, mogą obserwować wyniki uczestników gry – zmieniające się w czasie rzeczywistym.
Nowość, której nie znajdziesz nigdzie indziej !!!
Masz urodziny? Kamizelka specjalnie dla Ciebie zaśpiewa Happy Birthday i zamiga we wszystkich kolorach tęczy przed rozpoczęciem gry !

Karta LaserForce
Chcesz udoskonalać swoje umiejętności? Mieć własny unikatowy pseudonim? Zdobywać nowe osiągnięcia i poziomy zaawansowania?                                                                                      Jest to możliwe dzięki specjalnej karcie członkowskiej.
System Laserforce w swoich kartach wykorzystuje technologię RFID, dzięki której, za pomocą specjalnego czytnika, będziesz mógł sprawdzić aktualny stan punktów oraz poziomów zaawansowania. Dodatkowym atutem członkostwa jest scecjalnie spersonalizowany pseudonim, który wyświetla się na tablicy wyników w czasie trwania laserowej rozgrywki.

Ścigaj się w światowym rankingu z innymi graczami !!!
Posiadanie karty członkowskiej to nie tylko zdobywanie nowych umiejętności, ale również możliwość korzystania z promocji i rabatów dla jej posiadaczy.                                                Karta wkrótce do  nabycia w kasie Experymentarium